čestné prohlášení k návštěvě osoby blízké

Vzor čestného prohlášení k návštěvě blízké osoby

 

Stále více lidí se na nás obrací s prosbou o radu, jak mají napsat čestné prohlášení, případně formulovat žádost o umožnění návštěvy, pokud mají někoho blízkého ve výkonu trestu a zároveň nejsou v příbuzenském poměru. Vypracoval jsem tedy vzor takového čestného prohlášení a zároveň žádosti. Světlé části je nutno vyplnit podle vašich údajů a podpis druha na svobodě nechat ověřit na poště. Pošlete odsouzenému, který podepíše svou část a žádost a předá vychovateli, nebo jinému zaměstnanci věznice. Pokud vše provedete správně, domnívám se, že věznice nemá příliš prostoru pro zamítnutí takové žádosti. Samozřejmě budu rád za vaše zkušenosti. Odkaz na vzor ve wordu zde.

Nejde o prohlášení k COVID.

OPZ

Autor příspěvku: obase.cz

6 komentáře v “Vzor čestného prohlášení k návštěvě blízké osoby

  Anonym

  (19.5.2020 - 10:38)

  Dobry den, ja pochopila jak ze stranek veznice, tak ze stranek ministerstva, ze cestne prohlaseni se podepise pri realizaci navstevy, ktera je povolena jedne osobe. O tom, ze by se museli posilat overene prohlaseni nikde nepisou…tak ted tedy nevim…?

   obase.cz

   (19.5.2020 - 10:55)

   Prosím vás toto prohlášení nijak nesouvisí s COVID. Jde o čestné prohlášení, o tom, že jste blízkou osobou. O.

  Anonym

  (19.5.2020 - 11:10)

  Ahaaa…dekuji..tak to pak jo..to po me nikdo tedy ani nechtel…

   obase.cz

   (19.5.2020 - 12:36)

   Jsou bohužel věznice, kde to chtějí. O.

  Oli

  (29.5.2020 - 3:56)

  Zdravím, mam přítele který mi po rozchodu volal z věznice Ruzyne; ze aby mi mohl volat a psát z vazby potřebuje list o čestným prohlášení ze jste jeho známa no. Přijde mi to jako manipulativni zastaralý způsob jak sbírat kontakt vc.informaci

   obase.cz

   (29.5.2020 - 5:50)

   To nemůžu posoudit. Každopádně bez toho prohlášení, Vám nebude moci volat. O.

Vložit dotaz/komentář