Vzory žádostí

Vzory důležitých žádostí

Vzory, které zde naleznete, jsou základní a všeobecně platné. Tedy pokud si otevřete verzi k úpravě a dáte otevřít. Většinu složitějších žádostí pro nás připravila advokátka Zuzana Candigliota.

Pouze si přepíšete jména a další základní informace, vytisknete, a odešlete na soud, do věznice, či svému blízkému k podpisu a odeslání. Všechny mají právní platnost, nicméně záleží především na samotném odsouzeném. Soudy a Vězeňská služba navíc rozhodují podle tajemných pravidel, kterým nerozumí ani oni sami. Pokud potřebujete zastoupení advokátem před soudem, napište na pravnipomoc@obase.cz a doporučíme vám vhodného podle případu a věznice.

Nepropadejte panice

 

Vzory

Starší diskuze

286 komentáře v “Vzory žádostí

  Dagmar

  (9.1.2021 - 22:54)

  Dobry den. Syn si bude zadat o PP, ma slibene zamestnani, ale v dnesni dobe je to tak, ze prace je a za mesic neni. Je povinen ten, ktery mu da prislib ho zamestnat? Muze v tomto pripade jit na pracovni urad? Dekuji za odpoved.

   obase.cz

   (10.1.2021 - 9:35)

   Dobrý den. Povinnost má jen směrem k vašemu synovi. Nicméně pokud na tom trvat nebude. Nic se nestane. O.

  Dagmar

  (21.1.2021 - 22:12)

  Dobry vecer. Chci se zeptat, jestli muzou byt zadosti a prisliby psane rukou nebo musi byt vytisknute a jestli musi byt u nich overeny podpis. Dekuji.

   obase.cz

   (22.1.2021 - 14:53)

   Dobrý den. Mohou být psané rukou a podpis nemusí být ověřený. O.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.