Vzory žádostí

Vzory důležitých žádostí

Vzory, které zde naleznete, jsou základní a všeobecně platné. Tedy pokud si otevřete verzi k úpravě a dáte otevřít. Většinu složitějších žádostí pro nás připravila advokátka Zuzana Candigliota.

Pouze si přepíšete jména a další základní informace, vytisknete, a odešlete na soud, do věznice, či svému blízkému k podpisu a odeslání. Všechny mají právní platnost, nicméně záleží především na samotném odsouzeném. Soudy a Vězeňská služba navíc rozhodují podle tajemných pravidel, kterým nerozumí ani oni sami. Pokud potřebujete zastoupení advokátem před soudem, napište na pravnipomoc@obase.cz a doporučíme vám vhodného podle případu a věznice.

Nepropadejte panice

 

Vzory

Starší diskuze

382 komentáře v “Vzory žádostí

 • Lenka

  (10.7.2022 - 17:23)

  Dobrý den,
  Chtěla bych se prosím zeptat, přítel je řidičem z povolání a pár let zpátky měl dopravní nehodu, kdy mu jeden muž zašlápl auto těsně na poslední chvíli. Měl na nějakou dobu vzité pápíry, pak různé podmínky a tak. Nyní bohužel překročil rychlost v obci a bude mu hrozit soud nanovo. Veškeré soudní spory probíhaly u soudu v Ústí nad Orlicí a bohužel soudce na něj kouká velice přísně. Je možné nějak zařídit, aby vše probíhalo u jiného soudu? Děkuji za odpověď.

  • obase.cz

   (11.7.2022 - 20:57)

   Dobrý den. Je mj líto, ale zákon toto neumožňuje. O.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.