Podpořte obase.cz

Nejdříve vám chceme vyjádřit dík, že jste s námi, rozklikli jste tento odkaz a zajímáte se, jak pomoci. Vážíme si toho.

 

Jak tedy můžete pomoci

1.Finančně

Nemáme sice žádné zaměstnance a všichni přispíváme ve volném čase, ale pro provoz webu našeho rozsahu je nutné platit mnoho poplatků, za provoz a zabezpečení certifikátů (SSL), telefon, webhosting, provoz domén, servis související s webhostingem, poplatky za WP pluginy. Mimo to chceme, aby obase.cz zůstalo živé, a tak se snažíme rozšiřovat funkce a služby, čas programátorů rozhodně není zadarmo. Možnosti máte 2.:

  1. Odeslání jakékoli částky na bankovní účet 4301393379/0800, do poznámky napište dar obase.cz, máte možnost jednorázového, nebo pravidelného měsíčního přispívání (trvalý příkaz) jakoukoli částkou.

  2. Kliknout na obrázek níže, kde můžete přispět i pomocí platební karty, přitom máte možnost jednorázového, nebo pravidelného měsíčního přispívání již od 20 Kč.

Jak hospodaříme s dary zde

2.Osobně

Ještě více nám pomůže lidská pomoc, hledáme další spolupracovníky, lidi, kteří s námi chtějí tvořit obase.cz. Pisatele článků, korektory, nadšence. Oceníme jakékoli připomínky a nápady na zlepšení. Též prosíme  o informace z prostředí vězeňství.

3.Sdílením

Mluvte o nás, sdílejte články. Čím více lidí o nás bude vědět, tím více lidem můžeme pomoci.

Díky, že jste s námi

OPZ