Nevíte ve kterém je vězení

Způsobů, jak takovou věc řešit je několik. Oficiální postup je však tento a s pomocí jedné  z  kolegyň čerpáme ze stránek vězeňské služby.

Nachystat dvě obálky. Jedna větší. Do druhé  menší napsat dopis tomu, koho hledáme, zalepit, napsat dozadu zpáteční adresu a dopředu jméno, příjmení,  a pokud známe datum narození. Na obě nalepit známky, do té druhé asi vložit, co požadujeme  společně s napsaným dopisem. Odeslat  na tuto adresu:

Vězeňská služba České republiky

Generální ředitelství

Odbor správní

Centrální evidence vězněných osob

P.O.  BOX 3     Soudní 1672 / 1a

PRAHA  4    140 67

Ofrankovat a do rohu napsat   ŽÁDÁM O DORUČENÍ

 

Související články:

 

 

6 komentáře v “Nevíte ve kterém je vězení

 • Anonym

  (27.12.2020 - 3:23)

  Dobry den jen bychom chtěli napsat pár řádek na papír vězni jménem Radek Polák v Bělušicích. Možná poslat naliçkost ,aby jsi vzpoměl za co he .imo svobodu.Děkuji a s pozdravem Martin Rumlena Litvínov.

  • obase.cz

   (27.12.2020 - 13:04)

   Dobrý den. Co Vám brání?

 • Martin

  (27.12.2020 - 3:25)

  Dobry den jen bychom chtěli napsat pár řádek na papír vězni jménem Radek Polák v Bělušicích. Možná poslat naliçkost ,aby jsi vzpoměl za co he .imo svobodu.Děkuji a s pozdravem Martin Rumlena Litvínov.

 • Petra

  (27.3.2021 - 16:46)

  Dobrý den,
  Je to 4 den co mi přítel nezavolal z vězení. Každý den jsme si telefonovali opravdu každý den, poslední rozhovor byl že ho snad přemístí někam na Moravu. Sakra, proč až tam? Na tři měsíce, invalidu 3 stupne převážet z Liberecka až na konec republiky, co to sakra je. Proč mi ještě nezavolal? Co se tam kde děje, kontakty se mají udržovat! Proc to znemožňují, nevím ani kam ho prssne přesunuli to mi neřekl. Ale asi ti fakt udělali, dávali jsme žádost o PP.a oni ho na to hned přemístěj. Snažím to snad ještě hůř než jakýkoliv odsouzený :'(

  • obase.cz

   (28.3.2021 - 19:40)

   Dobrý den. Je mi líto, že jste v takové situaci. Pokusil bych se na vašem místě dovolat do věznice. O.

 • Anna Zímová

  (2.7.2021 - 1:04)

  Dobry večer, prosim přítel je od 29.5.ve veznici Litoměřice, 29.6.napsal že pravdě podobně bude premisten do Ostrova nad Ohří, psal a žádal, aby mohl zůstat v Litoměřicich prosim kde tedy teď je? Jmeno J. Csomor 1.12.1980 prosim odpovězte dekuji

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.