Sociální poradna

V rámci sociální poradny, vám odpovídají zaměstnanci a spolupracovníci sociální služby AL PASO, Oblastní charity Třebíč.  Jsme velmi vděční za tuto možnost profesionální spolupráce. Na kolegy se můžete obracet s dotazy na věci týkající se sociální situace odsouzených, jejich dětí a rodin, také k zajištění bydlení, zaměstnání i rady týkající se provázení blízkých i vězněných osob. Své dotazy můžete psát v diskuzi níže, případně na mail alpaso@obase.cz.

134 komentáře v “Sociální poradna

 • Andrea

  (4.2.2023 - 4:52)

  Dobry den, chci se zeptat muj pritel je ve vezeni a ja mam nastup jiz za nekolik dni take, jak je to s telfonovanim, je mozna navsteva? Nebo na co jako partneri mame narok? Dekuji

  • AL PASO Vysočina

   (6.2.2023 - 11:31)

   Dobrý den,
   toto je velmi individuální. Záleží zda je vykonáván trest ve vězení, či zda je přítel ve vazbě. Obecně dopisy a předem schválený skype by snad neměl být problém. Telefonování dle dostupných informací lze, ale vždy je nutné obrátit se na vychovatele a domluvit se s ním. Návštěvy mimořádně se svolením – opět vždy řešit vše přes vychovatele. Také záleží kde budete vykonávat trest.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.