Sociální poradna

V rámci sociální poradny, vám odpovídají zaměstnanci a spolupracovníci sociální služby AL PASO, Oblastní charity Třebíč.  Jsme velmi vděční za tuto možnost profesionální spolupráce. Na kolegy se můžete obracet s dotazy na věci týkající se sociální situace odsouzených, jejich dětí a rodin, také k zajištění bydlení, zaměstnání i rady týkající se provázení blízkých i vězněných osob. Své dotazy můžete psát v diskuzi níže, případně na mail alpaso@obase.cz.

69 komentáře v “Sociální poradna

  Petra

  (27.3.2021 - 16:51)

  Jsem z toho všeho špatná, z týhle doby! :'(

   AL PASO

   (7.4.2021 - 10:15)

   Dobrý den Petro,

   ani nevíte, jak Vám rozumím. Doba je těžká a myslím, že na nás všechny dopadá, čím dál víc. Budete-li si chtít někdy promluvit, neváhejte se ozvat na mail alpaso@obase.cz

   S pozdravem AL PASO

   AL PASO

   (7.4.2021 - 10:16)

   Dobrý den Petro,

   ani nevíte, jak Vám rozumím. Doba je těžká a myslím, že na nás všechny dopadá, čím dál víc. Budete-li si chtít někdy promluvit, neváhejte se ozvat na mail alpaso(zavináč)obase.cz

   S pozdravem AL PASO

  Lucie

  (30.3.2021 - 18:53)

  Dobrý den,chtěla bych se zeptat, mám kamaráda ve vězení,píšeme si dopisy,a pokaždé v jeho dopise je na každé stránce natiskle razítko “Zn.39/08″, nikde jsem nedohledala co to znamená,předem děkuji.

  Psala jsem vám už jednou a neodpověděli jste mi,dekuji

   AL PASO

   (7.4.2021 - 10:08)

   Dobrý den Lucie,

   ještě jednou se omlouvám za prodlení s odpovědí, bohužel i nám tato příšerná doba komplikuje život a často nestíháme vše tak, jak bychom si přáli.

   Ještě jednou se omlouvám a odpověď máte v dřívějším dotazu.

   S pozdravem AL PASO

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.