Oddlužení

Předluženost a málo východisek z takové situace pro propuštěné z vězení, je jedním že zásadních důvodů recidivy odsouzených. Ve spolupráci s advokátní kanceláří AK SEDLOŇOVÁ vám proto přinášíme možnost bezplatného podání návrhu na povolení oddlužení. Možnost mají jak propuštění, tak i osoby ve výkonu trestu, které pracují. U odsouzených s delším trestem je tak možné, dostat se v výkonu trestu bez dluhů a pro ty s kratším nakročit do řešení své situace. Většinu komunikace lze řešit po telefonu a vše vyřídit elektronicky.

Kontakt na kontaktní osobu pro oddlužení zde:

Tel: +420 608 024 507

email:  kral@aksedlonova.cz

38 komentáře v “Oddlužení

 • Taťána

  (18.7.2022 - 12:24)

  No bohužel Sberbank mi odepsala že mají odebranou licenci ČNB a syn musí splácet a nebo podat insolvenci,což je v jeho situaci nemožné. Vůbec nevím co mám dělat a kam se obrátit. Ještě jsem posilala teď email na Aqua banku tak čekám na odpověď, protože na pobočce mě slečna odbyla že neví.

  • obase.cz

   (22.7.2022 - 11:09)

   Dobrý den. Pokud je ve výkonu trestu, může podat návrh na oddlužení. O.

 • ludmila

  (23.1.2023 - 16:34)

  Dobry den,syn na insolvenci a nastoupil vykon trestu.Insolvenční správkyně podala navrh na zrušení.Ale pry mužeme napsat na soud ohledně darovaci smlouvy .Vubec nevím jak to formulovat.Děkuji za radu Bgnerova

  • obase.cz

   (26.1.2023 - 17:17)

   Dobrý den. Ano darovací smlouvou můžete přislíbit hrazení insolence za syna. Doporučuji se obrátit na insolvenčního správce. Případně toho, kdo synovi indolvenci vyřizoval. O.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.