Advokáti

Když se řekne advokát, spoustě z nás se otevírá kudla v kapse. No je to tak, bývají to syčáci. Nicméně, pokud potřebujete něco řešit z hlediska práva, bývá takový člověk obvykle nezbytný. Proto zde najdete aktualizované seznamy advokátů, odborníků na trestní právo se kterými byly v minulosti dobré zkušenosti. Ať si kdo chce, co chce. Například u projednáván PP bývá leckde advokát právě tím rozhodujícím faktorem a pár tisícovek za pár let svobody prostě stojí. O samotné výměře trestu ani nemluvím. Velmi přitom oceníme vaše vlastní zkušenosti a recenze, které poté budou moci využít další návštěvníci našich stránek.

Popište nám situaci, ve které věznici, a rádi vám vhodného advokáta doporučíme. Pište na pravnipomoc@obase.cz

41 komentáře v “Advokáti

  Radek

  (20.9.2020 - 17:17)

  :/ Já vím, že se volat v neděli nehodí, tak pokud říkám mám veřejně dostupný pracovní kontakt tak si ho přes víkend vypnu ne ? No docela akutní, jelikož osoba blízka je držena cele předběžného držení již 5 den. Včera jsme byli, na oddělení kde nám bylo sděleno, že je stále na cpz, toto není normální ne ? Ještě ke všemu, když jsem četl toto na vašich stránkách „CPZ (cel předběžného zadržení) není ani okno, a běží jen větrák. Jste bez hodinek, nemáte žádnou představu o čase. Jediné, podle čeho se můžete orientovat v čase, je roznášení jídla. Obvykle dostanete třikrát denně tři rohlíky a nějaký salám. Jedná se o poměrně účinný způsob, jakým z vás něco dostat. „

   obase.cz

   (21.9.2020 - 6:46)

   Dobrý den, je velmi zvláštní, že by někoho drželi na CPZ pátým dnem. Nemyslím si, že by si to policisté dovolili. Takový postup by byl velmi vážným porušením zákona. O.

  Marie

  (20.9.2020 - 18:20)

  Prosím o doporučení advokáta pro trestní právo v Trutnově, moc děkuji. Marie

  marie

  (22.9.2020 - 12:33)

  Prosím o doporučení dobrého advokáta na trestní věci v Trutnově, moc děkuji. Marie.

   obase.cz

   (22.9.2020 - 21:15)

   Dobrý den, neumím nikoho v Trutnově doporučit. Obraťte se prosím na právní poradnu zde na stránkách. Možná náš právník bude moudřejší. O.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.