Díky všem přispěvatelům.

Poděkování všem dárcům

Tímto chci poděkovat všem,kdo se rozhodli podpořit projekt obase, není Vás mnoho a o to více si vaší podpory vážím, díky Vám máme možnost obase zlepšovat a posouvat dál.

Pro ty kteří chtějí pomoci:

Projekt Obase.cz je finacován čistě ze soukromých prostředků s pomocí několika dárců a z toho, kdy někoho zaujme reklama na webu a klikne na ní. Na pomoci lidské i finanční je obase.cz závislé. Proč toto připomínám, myslím, že není třeba vysvětlovat. Provoz webu, vývoj stránek, hosting, propagace (aby se o nás potřební dozvěděli), to vše není zdarma a Vaše pomoc je potřeba.

Zdroje financování:

 1. Vlastní (Gemar Ins. s.r.o.)
 2. Dárci, účet, paypal Donate (dosud nikdo nevyužil)
 3. Přijem z reklam (někoho zaujme reklama a klikne na ní),prosím nezneužívat

O.P.Z.

Autor příspěvku: obase.cz

4 komentáře v “Poděkování všem dárcům

  Blanka

  (22.5.2017 - 21:21)

  Dobrý den prosím vás pritel nastoupil na výkon trestu za vyzivni porušil podmínku prosím vás myslíte že má šanci na třetinu nebo na polovinu propuštění je ve věznici Liberci děkuji

   Obase

   (22.5.2017 - 21:22)

   Šanci má každý.

  Martina Vondráčková

  (22.1.2018 - 20:03)

  Dobrý den chci se zeptat jestli by jste mě mohl doporučit nějakého právníka který by mohl pomoci mému příteli který je ve vězení 1 půlku má za sebou a chtěl by podat požádat o podmínečné propuštění z vězení.Jestli prosím o někom víte tak my to napište.Budu moc ráda protože jsem v tíživé situaci –mám dceru Autistku a příteli pomoc chci.Děkuji Vondráčková Martina

  Martina Vondráčková

  (22.1.2018 - 20:05)

  Dobrý den chci se zeptat jestli by jste mě mohl doporučit nějakého právníka který by mohl pomoci mému příteli který je ve vězení 1 půlku má za sebou a chtěl by podat požádat o podmínečné propuštění z vězení.Jestli prosím o někom víte tak my to napište.Budu moc ráda protože jsem v tíživé situaci –mám dceru Autistku a příteli pomoc chci.Děkuji Vondráčková Martina Můžete my napsat na email.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.