Díky všem přispěvatelům.

Poděkování všem dárcům

Tímto chci poděkovat všem,kdo se rozhodli podpořit projekt obase, není Vás mnoho a o to více si vaší podpory vážím, díky Vám máme možnost obase zlepšovat a posouvat dál.

Pro ty kteří chtějí pomoci:

Projekt Obase.cz je finacován čistě ze soukromých prostředků s pomocí několika dárců a z toho, kdy někoho zaujme reklama na webu a klikne na ní. Na pomoci lidské i finanční je obase.cz závislé. Proč toto připomínám, myslím, že není třeba vysvětlovat. Provoz webu, vývoj stránek, hosting, propagace (aby se o nás potřební dozvěděli), to vše není zdarma a Vaše pomoc je potřeba.

Zdroje financování:

 1. Vlastní (Gemar Ins. s.r.o.)
 2. Dárci, účet, paypal Donate (dosud nikdo nevyužil)
 3. Přijem z reklam (někoho zaujme reklama a klikne na ní),prosím nezneužívat

O.P.Z.

Autor příspěvku: obase.cz

4 komentáře v “Poděkování všem dárcům

 • Blanka

  (22.5.2017 - 21:21)

  Dobrý den prosím vás pritel nastoupil na výkon trestu za vyzivni porušil podmínku prosím vás myslíte že má šanci na třetinu nebo na polovinu propuštění je ve věznici Liberci děkuji

  • Obase

   (22.5.2017 - 21:22)

   Šanci má každý.

 • Martina Vondráčková

  (22.1.2018 - 20:03)

  Dobrý den chci se zeptat jestli by jste mě mohl doporučit nějakého právníka který by mohl pomoci mému příteli který je ve vězení 1 půlku má za sebou a chtěl by podat požádat o podmínečné propuštění z vězení.Jestli prosím o někom víte tak my to napište.Budu moc ráda protože jsem v tíživé situaci –mám dceru Autistku a příteli pomoc chci.Děkuji Vondráčková Martina

 • Martina Vondráčková

  (22.1.2018 - 20:05)

  Dobrý den chci se zeptat jestli by jste mě mohl doporučit nějakého právníka který by mohl pomoci mému příteli který je ve vězení 1 půlku má za sebou a chtěl by podat požádat o podmínečné propuštění z vězení.Jestli prosím o někom víte tak my to napište.Budu moc ráda protože jsem v tíživé situaci –mám dceru Autistku a příteli pomoc chci.Děkuji Vondráčková Martina Můžete my napsat na email.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.