crying-baby-2708380_960_720

Návštěvy ve věznicích, aktualizace

Výkonná moc v naší zemi je opravdu výkonná, a tak ke schválení rozšíření návštěv naší vládou zatím skutečně nedošlo. Mimořádné opatření, které povolí návštěvy více osob má být vydáno ministerstvem zdravotnictví nakonec až v pondělí 22.6.2020. Citujeme mluvčí ministerstva „mimořádné opatření povolující návštěvu více osob bude vydáno v následující vlně od 22.6.2020. Děkujeme Vám tímto za trpělivost.“ MgA. Renata POVOLNÁ, vedoucí tiskového oddělení MZ ČR. Nevím, co dodat. OPZ

Autor příspěvku: obase.cz

17 komentáře v “Návštěvy ve věznicích, aktualizace

 • Anonym

  (20.6.2020 - 8:13)

  Tak nevím každá věznice to má asi po svém… manžel je v Bělušicích už mají dva termíny na červenec.Takze se nedostane ani na polovinu věznice, pokud si včas nezarezervujete termín.Navsteva dle podmínek je pro jednu osobu plus jedno dítě do 15 let za sklem, což je super pokud těch dětí máte víc.Mame dvouletou za by to za sklem na klíně nevydržela a u těch dalších si musím vybrat no prostě skvěle to vymysleli ti pani nahoře.A kde jsou naše práva, práva dětí vždyť kontakt je velmi důležitý pro celou rodinu!!!Tak hlavně že si budou lidičky co neví kam s penězi jezdit na pláže s podobně a my už v tak těžké situaci budeme sedět a čekat než na nás přijde řada než si na nás někdo vzpomene.Uz nevím jak dětem vysvětlit že nemůžou manžela vidět když se vše vrací k normálu… přeci musí jít něco dělat.Nejde jen sedět čekat a modlit se aby nepřišla další vlna…

  • Anonym

   (20.6.2020 - 9:44)

   Souhlasim s Vami,smutne je to ze jim to takto vyhovuje,a práva. ..tak nebudeme si nic nalhávat, vezni sva prava ztratí ve chvili zacvaknuti katru,o lidske důstojnosti radeji pomlcim.a prava nas cekajicich venku,jj mi nejaky mame,ale vse je zdlouhave s klickama,určite chapete.no, kazdopadne tvrdit budou vzdy ze je vse v pořádku. A ja rikam neni …stat ve state s vlastnimi nepsanymi zakony…ale pssst . Držte se ,tez jsme naše milého od 8.3.neviděly 🙁 mějte se krasne.pevne nervy 🙂 Dada

 • Lenka

  (20.6.2020 - 20:14)

  Tak napište stížnost mailem na ministerstvo zdravotnictví, na vládu… Pište podněty, stěžujte si! Mlčením se nic nezmění. Čím víc nás bude, tím spíš jim to dojde a budou se tím muset zabývat. Ne když jim napíší 2 lidi ze 100 nebo z tisíce. Je to žalostné! Ale já se nehodlám vzdát!

  • Veronika

   (21.6.2020 - 12:38)

   Leni pravda…Proto jsem vcera poslala 5 mejlů a čím víc nás bude, tím líp. Mlčet nehodlám.

 • Anonym

  (21.6.2020 - 14:56)

  Taky už jsem psala email kam šlo…ani já to nehodlám vzdát máme svoje práva…je neuvěřitelné jak se k nám chovají jako by lidé za mřížemi neexistovali.snad nás někdo vyslyší…

 • Lenka

  (22.6.2020 - 13:17)

  Tak už je oficiální vyjádření na stránkách Ministerstva zdravotnictví. Roušky uvnitř ve věznicích nadále povinné a na návštěvu smí jen jedna osoba v případě, že je mladší 15 let mohou osoby DVĚ. To je teda síla. Kdo má dětí víc tak smůla, zase se dusit v roušce, zatímco venku v hospodách atd. mohou lidé sedět u stolu bez nich, ale členové jedné rodiny ve vězení nikoliv. Pochybuju, že to nějakým zázrakem v srpnu zruší, nevěřím ve změnu k lepšímu ani v září. Navíc pořád straší druhou vlnou na podzim. Podle mě se všechno pose.. v říjnu, protože v září se vrátí děti do škol a do měsíce se to projeví ve velkém. Jenže než se to uvolní ve věznicích a vrátí se návštěvy k normálu, přijde druhá vlna a vše nanovo. Absolutní zákazy. Mám nervy!! Celý rok mi jako zakážou přítele obejmout a dát mu pusu? Jak dlouho se na sebe budeme jeste dívat přes sklo a přes roušku?! Tak ať udělají vstup jen s negativním testem, ja si klidně 2-3 tisíce zaplatím, ale chci normální navstevu u jednoho stolu, držet partnera za ruku, dát mu pusu. O intimkách ani nemluvím! Tohle je nehorázné omezování a trápení rodin a blízkých osob. Oni něco provedli, jsou omezeni na svobodě, to je jejich trest, který si poctivě odpykávají. Ale co jsme provedli my, jejich manželky, matky, děti? Proč trestají nás tím, že za nimi tolik měsíců nesmíme?! A když tak za jakých podmínek? Nesmět se v červenci ani napít v těch největších vedrech u stolu. Hrůza!!!

  • obase.cz

   (22.6.2020 - 13:18)

   Ano je tomu tak. Nestihli jsme zatím aktualizovat.

 • Anonym

  (22.6.2020 - 13:27)

  dobry den a bude to bez plexi skla

 • Lenka

  (22.6.2020 - 13:35)

  Ve vyjádření jsou zmíněné pouze roušky (nebo jiná ochrana dýchacích cest) o plexisklech nic. Vidím to tak, že v tomhle konkrétně si to bude každá věznice upravovat po svém, někde plexiskla nechají (když už je tam mají), někde je dají pryč a nechají jen roušky. A to jsme se tak radovali, že jsou od 1.7. Ve vnitřních prostorách zrušené. 🙁

 • Anonym

  (22.6.2020 - 13:41)

  to nam teda zase pomohli je to hruza doma mame 4 děti a ptaji se kdy uvidi tatinka žadali jsme ještě v květnu o pp propuštěni aještě aji soud od daluji tak nevim co si otom mam mislet zaco je ještě vic trestaji a stresuji všude se roušky sundaji jenom ve věznici ne trošku postaveny na hlavu

 • Anonym

  (13.7.2020 - 13:34)

  Neví nekdo jak to bude s venkovnima vychazkama? Na pankraci jsou zakazane. Nic jsem o tom zatim nenasel. Dekuji

  • obase.cz

   (13.7.2020 - 13:35)

   Zatím nikdo nic neví.

 • Anonym

  (29.11.2020 - 20:25)

  Kdy povolí návštěvy ve vězení po rozvolnění

  • obase.cz

   (29.11.2020 - 21:20)

   Možná příští týden.

 • Renata

  (30.11.2020 - 13:16)

  Děkuji za odpověď

 • Robertbsu

  (24.6.2021 - 4:36)

  Добрый день друзья

  О компании
  Давайте знакомиться! Мы — команда профессионалов! Мы — glubina.by

  Наша команда!

  Наша компания вот уже более 10 лет работает как на белорусском, так и на российском рынке буровых услуг и это объективно серьезный показатель надежности и успеха.

  Бурение скважин на воду, обустройство скважин, установка водоподъемного оборудования — и это далеко не все направления нашей деятельности. Помимо бурения при необходимости мы поможем вам в ремонте или восстановлении старых скважин. Работаем в любое время года, а срок выполнения заказа может быть от одного рабочего дня, в зависимости от сложности производимых работ.

  На сегодняшний день нами успешно пробурено более 50 000 метров, введено в эксплуатацию больше 2000 скважин в РБ и РФ на воду и не только.

  За 10 лет мы сформировали штат из квалифицированных, опытных сотрудников и большой автопарк из буровой и вспомогательной техники: буровые установки на базе ЗиЛ 131, малогабаритные буровые установки (МГБУ), манипуляторы, экскаваторы, водовозы, самосвал, компрессор и т.д.

  Мы идем в ногу со временем, а это значит, что все работы выполняются в соответствии с требованиями нормативной документации с применением современных материалов и оборудования. И паспорт, и вся необходимая документация будет выдана вам на руки. Именно для вас мы подберем оптимальное решение, учитывая все нюансы климатической зоны и почвы с учетом разумной экономии. Мы бурим скважины любой глубины и конструкций, и работы проводим как для физических, так и для и юридических лиц. Качество и долговечность — вот наш принцип работы, именно поэтому гарантия на нашу работу составляет 10 лет.

  Используемая техника

 • RobinBah

  (5.11.2021 - 17:52)

  Руководитель «Телетрейда» подал миллионный иск к самарским общественникам

  Генеральный директор ООО «Телетрейд Групп», дочки международной брокерской компании TeleTrade, Сергей Шамраев подал в Кинельский районный суд Самарской области иск, в котором потребовал обязать региональную общественную организацию «Справедливость» удалить со своего сайта информацию, якобы порочащую честь господина Шамраева, и выплатить ему миллион рублей в качестве компенсации морального вреда.

  Ранее самарские общественники разместили на своем сайте публикацию, в которой руководитель «Телетрейда» назван мошенником, хотя Сергей Шамраев не имеет соответствующей судимости. Представители «Справедливости» утверждают, что подконтрольное ему «Телетрейд Групп» имеет отношение к Владимиру Чернобаю, которого в 2018 году объявили в розыск после заочного обвинения в мошенничестве (ч. 4 ст. 159 УК РФ). Уголовное дело возникло в 2014 году. По версии следователей, мошенники, прикрываясь брендом TeleTrade, подыскивали желающих сыграть на рынке Forex, полученные от клиентов деньги злоумышленники выводили и похищали. Общую сумму ущерба следствие оценило в 1 млрд руб. В 2019 году стали известно, что господин Чернобай умер в Германии, где лечился от рака. Гроб с телом доставили в Москву и почти сразу кремировали. Расследование уголовного дела продолжается.

  Согласно данным «СПАРК-Интерфакс», Владимир Чернобай был совладельцем ООО «Телетрейд Групп». Вторым собственником компании выступало кипрское Teletrade-DJ International Consulting Ltd. В 2016 году российская организация получила лицензию ЦБ РФ для участия на рынке ценных бумаг.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.