Jak je to s telefonováním ve věznicích. Konečně levnější volání pro vězně.

Levnější volání z basy je tu

Díky jednomu z anonymních přispěvatelů (informace ověřena)již máme komplexní obraz změny v telefonování z věznic. Vypíchnu to nejpodstatnější. Změna nastane od 17.3.2017, cena a 1,98 Kč za minutu původní telefonní karty lze užít ještě do června. Více zde

Autor příspěvku: obase.cz

26 komentáře v “Levnější volání z basy je tu

  Pospíšilová

  (20.1.2018 - 15:28)

  Můj syn se dostal do vazby, psal mi, abych mu poslala peníze na účet věznice na Pankráci, což jsem udělala a poslala jsem mu peníze z účtu na účet věznice a jeho r.č. aby mě mohl zavolat, je to již 14 dní a ještě se neozval, rovněž jsem mu poslala balíček, který nepřesahoval 5 kg. a několik dopisů, stále se neozývá, poraďte co mám dělat. děkuji za odpověď.

   Obase

   (21.1.2018 - 11:28)

   Dobrý den, pokud jste mu poslala peníze na účet věznice , volat ještě nemůže. Je třeba zaslat prostředky na telefonní účet vězně. Pokud jde o balík, je možné, že ho dostal ale jistotu byste měla, pokud by Vám nejdříve došla balíčenka, tedy povolení. Pokud by se s ním dělo něco špatného, věznice má povinnost Vás informovat. Chápu Vaší starost, věřte, že je vše v pořádku. Počkejte, co Vám napíše.

  maria

  (24.11.2018 - 22:59)

  dobry večer mam manžela v bělušicich a chci vědět kolik minut ma na volani za cely den ,děkuji za odpověd

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.