černý kašel na pankráci

Černý kašel na Pankráci

Nějakou dobu jsme dostávali informace o černém kašli ve Vazební věznici Praha Pankrác. Nedali jsme informaci na web z opatrnosti, protože po sdílení dopisu odsouzených o opatřeních proti COVID podala (údajně) vězeňská služba oznámení na policii a označila pisatele dopisu za šiřitele poplašných zpráv. Obrátil jsem se tedy osobně přímo na mluvčí vězeňské služby a čekali jsme se zveřejněním. Mluvčí mi do teď neodpověděla a média o tomto případu nakonec informoval dnes mluvčí pražských hygieniků. Nechci spekulovat o důvodech mlčení, ale názor si jistě umíte udělat sami. Nemá cenu více rozepisovat více …zde…   O.P.Z.

Aktualizace 5.5.2020: Vězeňská mluvčí por. Petra Kučerová nám potvrdila, že ve Vazební věznici Praha Pankrác onemocnělo černým kašlem 26 vězňů a jeden příslušník VS. Vězněné osoby jsou v izolaci od ostatních a příslušník v pracovní neschopnosti.

Autor příspěvku: obase.cz

7 komentáře v “Černý kašel na Pankráci

 • Milan

  (3.5.2020 - 9:58)

  Corona má novou přezdívku černý kašel.pekne to zametají..

  • Dada

   (3.5.2020 - 12:49)

   Též mě to napadlo.

 • EM

  (3.5.2020 - 17:12)

  Nechteji řict žeje to corona virus abych nezboužili vezni ani rodina venku tak museli vymislet černi kašel maji rozumi cela vezenska služba mynisterstvo cela vlada sou spojeni všichni

 • Bxy

  (3.5.2020 - 19:07)

  Ono ve vysledku je to jedno ne…oboji stoji za prd..proste tam neco je…bojim se že teď ne jen ze jsme diky B nemeli zadnou normalni navstevu..ze jsem ho tri mesice nevidela protoze navstevu zrusili tesne …ale nepustí je za chvíli ani k tomu tel….a at je to cerny kasel ci korona tak navstevy nepovolej i kdyby povoleny byly si myslim..je to na pytel ..uz to ze se tam dostali..

 • Kateřina

  (3.5.2020 - 19:38)

  Teď mám informace i z Kynšperku. Taky taky. A ředitel dával dnes k podpisu několik PP bez soudu. Za dohodnutých podmínek, pro ty co mají méně než rok. Podepsalo jen pár,ten zbytek si raději odkroutí zbytek trestu. Takže svítá na lepší časy!

  • Aneta

   (4.5.2020 - 7:09)

   Hezky den, od koho to víte ja tam mam dva lidi a nikdo o tom nic nevi 🙁

 • Alex

  (3.5.2020 - 20:42)

  Přesně koronavirus má nový název

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.