černý kašel na pankráci

Černý kašel na Pankráci

Nějakou dobu jsme dostávali informace o černém kašli ve Vazební věznici Praha Pankrác. Nedali jsme informaci na web z opatrnosti, protože po sdílení dopisu odsouzených o opatřeních proti COVID podala (údajně) vězeňská služba oznámení na policii a označila pisatele dopisu za šiřitele poplašných zpráv. Obrátil jsem se tedy osobně přímo na mluvčí vězeňské služby a čekali jsme se zveřejněním. Mluvčí mi do teď neodpověděla a média o tomto případu nakonec informoval dnes mluvčí pražských hygieniků. Nechci spekulovat o důvodech mlčení, ale názor si jistě umíte udělat sami. Nemá cenu více rozepisovat více …zde…   O.P.Z.

Aktualizace 5.5.2020: Vězeňská mluvčí por. Petra Kučerová nám potvrdila, že ve Vazební věznici Praha Pankrác onemocnělo černým kašlem 26 vězňů a jeden příslušník VS. Vězněné osoby jsou v izolaci od ostatních a příslušník v pracovní neschopnosti.

Autor příspěvku: obase.cz

7 komentáře v “Černý kašel na Pankráci

  Milan

  (3.5.2020 - 9:58)

  Corona má novou přezdívku černý kašel.pekne to zametají..

   Dada

   (3.5.2020 - 12:49)

   Též mě to napadlo.

  EM

  (3.5.2020 - 17:12)

  Nechteji řict žeje to corona virus abych nezboužili vezni ani rodina venku tak museli vymislet černi kašel maji rozumi cela vezenska služba mynisterstvo cela vlada sou spojeni všichni

  Bxy

  (3.5.2020 - 19:07)

  Ono ve vysledku je to jedno ne…oboji stoji za prd..proste tam neco je…bojim se že teď ne jen ze jsme diky B nemeli zadnou normalni navstevu..ze jsem ho tri mesice nevidela protoze navstevu zrusili tesne …ale nepustí je za chvíli ani k tomu tel….a at je to cerny kasel ci korona tak navstevy nepovolej i kdyby povoleny byly si myslim..je to na pytel ..uz to ze se tam dostali..

  Kateřina

  (3.5.2020 - 19:38)

  Teď mám informace i z Kynšperku. Taky taky. A ředitel dával dnes k podpisu několik PP bez soudu. Za dohodnutých podmínek, pro ty co mají méně než rok. Podepsalo jen pár,ten zbytek si raději odkroutí zbytek trestu. Takže svítá na lepší časy!

   Aneta

   (4.5.2020 - 7:09)

   Hezky den, od koho to víte ja tam mam dva lidi a nikdo o tom nic nevi 🙁

  Alex

  (3.5.2020 - 20:42)

  Přesně koronavirus má nový název

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.