Mukl servis

Ve vězení, o base

Stránky Obase.cz vznikají pro všechny, kterých se vězení nějak dotýká. Nejsme tedy jen ,,servis pro mulky“. Jsme tu, především jako pomoc a zdroj informací pro rodiny a blízké odsouzených, pro které je výkon trestu často horší, než pro odsouzené samotné. Pak jsme tu pro ty, kteří se do vězení chystají a chtějí ho zvládnout bez úhony. Také chceme informovat o tom, jak to skutečně v českých věznicích chodí a přinášet pravdu o vězení. Velikou pravdou totiž je, že v base se lze napravit zpravidla jen vězeňské službě navzdory.

Starší diskuze

59 komentáře v “Mukl servis

  Jana

  (25.6.2017 - 18:27)

  Ráda bych věděla, jak víte že na Borech je to nejlepší? Já vím chcete poradit, chápu to, ale nebylo by lepší něco udělat proto aby vězni tam žili na co máj nárok?!!!!
  Mám syna v nejhorší věznici a to šel prvně, bojím se i napsat za co a to je fakt prkotina, nikdo to nechápeme proč tam, jak nějaký vrah, pak se všichni divíme že se nikdo nesrovná, už nikomu nevěří? a to máme učit děti říkat pravdu? Doufám že mu to neublíží, ani bych se nedivila.

   Obase

   (25.6.2017 - 19:10)

   Kdo říká, že je to na Borech nejlepší?

    SISI

    (30.6.2017 - 10:18)

    také tam mám syna, ale nedostala jsem se k příspěvku,kdo píše, že je to tam nejlepší, s kýmkoliv jsem mluvila, kdo byl na návštěvě, tak říkal, že hrůza

  Iveta

  (23.7.2017 - 22:11)

  Veznice Bory-navstevy: nesmite si vzit pro deti ani piti,maji tam pry erarni hrnek,do ktereho si muzete napustit vodu na zachode,neni tam ani kde co koupit,je to ostuda,kdyz tam ma prijet navsteva s detmi z dalky!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *