Hitparáda českých věznic

Jak dopadlo hodnocení věznic jejich obyvateli a rodinami.

Hodnocení na našem webu probíhá již více než půl roku, tak věřím, že si zasloužíte vědět, jak to zatím vypadá. U některých věznic se nám sešlo jen velmi málo hodnocení, u jiných to jde do desítek. Každopádně se zdá, že to není tak špatné. Vaše hodnocení jsou mírnější, než hodnocení Obase.cz. Obecně lze říci, že mnohem lépe dopadají vazební věznice. Možná je to tím, že mají širší možnosti výběru odsouzených.

Nejlepší:

 1. Vazební věznice Brno
 2. Vazební věznice Hradec Králové
 3. Vazební věznice Liberec

Absolutně nejhorší hodnocení pak získala věznice Valdice

Jak hodnocení probíhá? Poté, co věznici ohodnotíte, zadáváme měřitelné hodnoty do tabulky a průměrujeme. Do hodnocení nezapočítáváme zjevně nesmyslná data a formuláře vyplněné bez mailu. Váha hodnocení se pak dělí po 1/3 zaměstnanci, 1/3 odsouzení, 1/3 osoby blízké a jiní.

Autor příspěvku: Obase

3 komentáře v “Hitparáda českých věznic

  Pantoflíček

  (7.12.2017 - 8:39)

  Dobry den Ondro, 🙂 jake to je ve Znojme? Patri mezi ty lepsi nebo spis ne? 🙁

  Pantoflíček

  (8.12.2017 - 14:11)

  dobre Ondro, ja to nasla! 🙂

  jarda

  (14.12.2017 - 9:39)

  Dobrý den,něco k věznici Kynšperk .Až na velmi málo případů vychovatelů a V.S.,panuje neochota, nezájem ,arogance žádné pochvaly ,zato kázenské tresty za maličkosti.Lekařská péče katastrofa ve 7.30 odvedou na OŠU,kde není kam sednout a na 30m2 stojí až 50 lidí a ve 11.30 vězně odvedou,že na ně nevyšla řada.Na některých oddílech je fyzický a psychický teror,vydírání,šikan,mnohdy znásilnování,to vše řídí tzv.barakový ,K.P.dnes nástěnkáři,kteří jsou závislí na drogach a svoje pozice zneužívají.Tomu nečině přihlíží vedení věznice.Mnohdy přeřadí vězně na takové místo umyslně .

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *