Věznice Kynšperk nad Ohří

Adresa věznice Kynšperk nad Ohří:

Vězeňská služba ČR
Věznice Kynšperk nad Ohří
Zlatá 52
357 51 Kynšperk nad Ohří

Najít spoj do věznice

Přidat vlastní hodnocení zde

známka od Obase

Č.Ú. pro zasílání peněz – variabilní symbol – rodné číslo

6015-82243881/0710

Adresa místně příslušného soudu (pro podání PP, či přeřazení):

Okresní soud v Sokolově

K. H. Borovského 57, 356 01 Sokolov

Vaše hodnocení  2,6 (73 hodnotitelů r. 2020)

Telefoní číslo:

ústředna : 352306100

Web věznice Kynšperk nad Ohří:

http://www.vscr.cz/

Základní údaje:

Typy výkonu trestů:

ostraha

Kapacita: cca 500

Informace pro muklíky: vaše známky k 1.2.2020

Úspěšnost podmíněného propuštění v roce 2019 – 21,9 %

Chování zaměstnanců – horší průměr

Strava – velmi špatné

Návštěvy- velmi dobré

Šance na vycházky přerušení trestu – slušná

Práce – průměr

Míra násilí – průměr

Drogy – velké množství

Režim – přísný

Zasílání hygienických balíčků – ano

Přepážka na návštěvě – ne

Intimky – ano

(vycházíme z vašich hodnocení)

Shrnutí:

Z informací, které máme vyplývá, že se jedná o nejhorší věznici pro odsouzené do věznice s dozorem. Kumulují se zde,  především narkomani, recidivisti a problémoví odsouzení a od toho se odvíjí ostatní. Na další informace čekáme.

Od přispěvatelů:

Dobrý den, nechci vám brát iluze v tak těžké situaci, ale kdo je v Kynšperku tak je v nejhorší věznici v republice. Návštěvy 1x 3h /měs., baráky jsou A,B a C. Podle toho co již máme vyzkoušené a chápeme, tak vychovatelé jsou záleží jak který v pohodě, jindy naopak velmi zvláštní lidé. Co se týče VS tak je to katastrofa. Vše ignorují, vše jim dlouho trvá, objektivně jsou tam porušována práva vězňů a není tam dobré chodit s nějakou nemocí nebo kdyby se vám něco vážnějšího přihodilo. Schválně nedávají pochvaly, z částek, které vězni vydělají jim na účty chodí pár stovek. Prostě šílené.

Telefonovat může každý den i o víkendech. V týdnu na návštěvě chodí paní z kantýny, je možné si objednat smažené řízky, klobásy, občerstvení, ceny jsou přijatelné. Jinak v návštěvní místnosti jsou ještě dále automaty s občerstvením i s teplými nápoji. Kantýna nefunguje akorát o víkendu. Na stravu si nestěžuje, s šikanou se nesetkal. Je možné i pracovat.
Navstevy super. Je otevrena kantyna, kde se ofiko koupi grilovane kure, rizky, piti atd atd..
lzi a nepravdy prezentovane v mediich jsou nekdy az nechutne.lekarska pece veskera zadna o ostatních problemech radeji nemluvit.nebudu se radeji sirit dal,ale tolik drog jsem za svůj pobyt v kolove nevidel sni na svobode,jen tak dal.opravdu vychovne zarizeni

Věznice Kynšperk nad Ohří

(ZDROJ VSCR.CZ)

Adresa věznice:Vězeňská služba ČR Věznice Kynšperk nad Ohří Zlatá č.p. 52 357 51 Kynšperk nad Ohří tel. : 352 306 111-ústředna, 352 306 203-sekretariát fax : 352 306 598-podatelna ISDS: fwdd4za  Vedení věznice : Vrchní rada plk. Mgr. Vladan HAVRÁNEK, ředitel věznice  Rada plk. Ing. Josef PLJUČARSKI, 1. zástupce ředitele věznice Ing. Pavel BĚLÍK, zástupce ředitele věznice

E-mail: veznice.kynsperk(zavinac)vez.kyn.justice.cz – sekretariát  Oficiální žádosti zasílejte přes elektronickou podatelnu nebo datovou schránkou, poštou, faxem). E-mail věznice neslouží jako elektronická podatelna. Pro kvalifikovaná podání slouží elektronická podatelna VS ČR: e-podatelna(zavinac)grvs.justice.cz.  Žádosti o přijetí do služebního či pracovního poměru, případně jakékoliv dotazy týkající se těchto oblastí, adresujte kompetentnímu pracovníkovi na oddělení personální, a to Bc. Jiřímu Prančlovi – jprancl(zavinac)vez.kyn.justice.cz a na adresu vedoucího oddělení personálního Ing. Mgr. Martina Hámora na adresu mhamor(zavinac)vez.kyn.justice.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.