Pomoc se zastavováním exekucí

Pomoc s exekucí pro postižené vězením

Exekuce jsou problém, který řeší naprostá většina odsouzených. Exekutorské mafie dost často vydělávají na neznalosti zákona bezmocných lidí. V této nenasytnosti však často zapomínají na různé detaily a povinnosti. Proto se nám daří spoustu exekucí zastavit i bez bankrotu. Rádi pomůžeme. Pište do diskuze, na ondra@obase.cz, nebo tel: 608 024 376

Profesionální pomoc Gemar

 

Starší diskuze

10 komentáře v “Pomoc se zastavováním exekucí

  Monika Ptáčková

  (24.3.2017 - 13:26)

  Dobrý den,

  bratr je momentálně ve výkonu trestu a zároveň se potýká s jednou exekucí ve výši kolem 12000,-. Psala jsem exekutorovi mail o bratrově situaci, načež mi bylo odpovězeno, že výkon trestu není důvodem pro pozastavení exekuce. Je nějaké řešení?
  S pozdravem

  MP

   Obase

   (24.3.2017 - 13:33)

   Dobrý den, v podstatě není, pokud se dostane do práce, bude to platit z platu, pokud se nedostane, tak mu dluh zůstane a zaplatí to na svobodě. Není to tak vysoká částka, aby se řešilo např. insolvencí a samotný výkon trestu opravdu není důvod k zastavení exekuce. Můžete se pokusit požádat exekutora o odpuštění úroků.

  Bara

  (19.5.2017 - 14:50)

  Dobrý den, manžel sedi za alimenty a než nastoupil, stihl mi tu ještě nechat dluhy (automaty, půjčky ) za 300 000 Kč. Já to splatit ani nemůžu, jsem na RD. Lze podat žádost o oddlužení když je v base? Prý ho boli záda tak ani nemůže pracovat. Děkuji, Bara.

   Obase

   (19.5.2017 - 14:59)

   Dobrý den, pokud nemá žádný příjem, to znamená, že nepracuje ani ve výkonu trestu, je mi líto. V takovém případě nelze o oddlužení požádat.

  Karolína

  (4.6.2017 - 13:05)

  Jak se odsouzený dozví, že jsme mu nabili kredit na telefonní kartu?

   Paja

   (27.6.2017 - 17:22)

   Musí zkusit zavolat

  Jura

  (13.7.2017 - 13:56)

  Dobrý den v minulosti (před 10 lety ) my údajně vznikl dluh u VZP o kterém jsem se dověděl na začátku letošního roku od mého zaměstnavatele v podobě – přišla na vás exekuce. Byl jsem dlouho nezaměstnaný pár krátkodobých pokusů a rekvalifikací. Volal jsem exekutorskou kancelář, kde my řekly že je dluh promlčený ale že mám doložit opak tvrzení VZP. Bohužel jsem narazil, potřebné doklady 10 a více let byly úředně skartovány. Zaměstnání mám daleko plat malý hromadná doprava daleko a nepoužitelná, doma 8 letého syna a ( koupíš my taky všichni už mají). Jak se tedy bránit? Děkuji za vyčerpávající pomoc.

   Obase

   (13.7.2017 - 15:32)

   Dobrý den,
   záleží na tom, kdy nastala exekuce, pokud po více než deseti letech pak je dluh opravdu promlčený a můžete požádat o zastavení exekuce přímo exekutora a podklady nepotřebujete, neboť dokumenty musí být součástí spisu. Pokud byla exekuce vyhlášena před touto lhůtou, pak je lhůta dodržena a na zastavení nemáte nárok. Vydáním exekuce se totiž lhůta staví.

  Šárka

  (17.9.2017 - 20:53)

  Dobrý den,
  chtěla bych se zeptat jak je to s exekuci na plat při práci v zahraničí. Bratr chce jít po propuštění pracovat do automobilky na Slovensko popř. později do Německa. Platí tam stejná výši % exekuce na plat nebo je to při práci v zahraničí jinak popř. kde k tomu najdu nějaké informace. Děkuji

   Obase

   (18.9.2017 - 13:10)

   Dobrý den,
   pokud je mi známo, tak čeští exekutoři nemohou na Slovensku, či jiné zemi nic vymáhat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *